3B Dizayn Forumlari Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

TopSolid V7

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 139
  Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TopSolid V7
    Gönderim Zamanı: 08.Eylül.2009 Saat 01:04
TopSolid in yeni arayüzü ile tanışmak için www.topsolid7.com linkini tıklamanız yeterli. Yeni arayüzü ile TopSolid keşfetmenizi bekliyor.

Yukarı Dön
fatihh Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 157
  Alıntı fatihh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Eylül.2009 Saat 08:37
arayüz gayet güzel biraz solidworks havası almıs ama kullanıcıları alısana kadar biraz zorlandırıcak gibi...

peki bu arayüz patch gibi bişeymi yani yamaylamı değiştiriliyor yoksa topsolid yeni versiyonları bu arayüzlemi cıkıcak...

iyi çalışmalar...

Düzenleyen fatihh - 08.Eylül.2009 Saat 08:58
illede görmek içinmi beklenir güzel günler, beklemekte güzel...
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Eylül.2009 Saat 08:58
Kısa bir süre için el alışkanlıklarınızdan dolayı biraz zorlanabilirsiniz ancak bu zamanı kısaltmak için şimdiden yazılımı indirip inceleyebilirsiniz.

http://www.topsolid7.com/download.html

Kolay gelsin.
Yukarı Dön
fatihh Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı fatihh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Eylül.2009 Saat 09:08
su anda indiriyorum ama heralde sonraki versiyonlar bu arayüzle cıkacak öyle değilmi
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Eylül.2009 Saat 09:28
Bu konuyu daha sonra size duyuracağız.
Yukarı Dön
fatihh Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı fatihh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Eylül.2009 Saat 09:44
teşekkürler...
Yukarı Dön
fatihh Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı fatihh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Eylül.2009 Saat 09:59
programı denedim valla ben begenmedim inşallah yeni versiyonlar böyle cıkmaz...

örnegin yeni bir döküman acmak için en basta isim soruyo ya bırak ben çizerim kaydederim kafamagöre :) ikonların yerlerini bulmak çok zor + programın orjinal haline göre biraz daha kasıntılı çalışıyor...

Düzenleyen fatihh - 08.Eylül.2009 Saat 10:03
Yukarı Dön
cayasar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 34
  Alıntı cayasar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Eylül.2009 Saat 12:28
Bende dün indirdim programı.Fatih arkadaşımın düşüncelerine bende katılıyorum.Solidwors programını çok andırıyor.Ben topsolide alışana kadar çok zorlanmıştım.Çünkü bazı işlemleri yapmak diğer programlarda biraz daha basit.Örnek trim komutu.Topsolidde beni en çok zorlayan komuttu..Ama kullandıkça programı daha kolay kullanır hale gelmiştim ki yeni versiyon çıktı.2 gündür bu yeni versiyona bakıyorum.Komutlar ve fonksiyonlar biraz daha farklı.Yani bu yeni bir program.Bu bir geçiş değilde yeni bir progamı öğrenmek olacak gibime geliyor.

Ancak geçiş süreçleri her zaman zor olmuştur.Bu geçişleri en hızlı yapmanın yollarından biri bol miktarda avi formatında dosyalar hazırlamak ve kullanıcıların paylaşımına sunmaktır diye düşünüyorum.
Bununla da ilgili detayını pek bilmediğim bir çalışma yapıldığını duydum.İnşallah başarılı olur.Şimdiden hayırlı olsun.hem 3B Dizayn için hem kullanıcılar için.
Yukarı Dön
fatihh Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı fatihh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Eylül.2009 Saat 12:34
aynen ustam program sanki topsolidlikten cıkmıs solidworks e dönmüş özenti olmus :) sanki topsolid değil hersey değişmiş sanki valla eger yeni sürümler bu arayüzle beraber cıkarsa elimden geldiğindce eski sürümlerde kalıcam...

iyi çalışmalar...
Yukarı Dön
fatihh Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı fatihh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Eylül.2009 Saat 14:39
defalarca bakıyorum program 100de 500 solidworks taklidi olmus ben hiç begenmedm acıkcası zaten topsolidin kendina has çok güzel bir arayüzü var neden değiştirmek istediklerini anlamadım yani solidworks piyasada cok kullanılan bir program topsolidin kullanımınıda solidworkse benzetip kullanıcısı cogalsın diyemi? ama bence bu arayüzle devam ederse program cok kullanıcı kaybeder. ben zaten topsolidden önce solidworkse baktım begenmedim öyle topsolide basladım hiç hosuma gitmedi bu arayüz yani...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.06
Copyright ©2001-2007 Web Wiz