3B Dizayn Forumlari Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

topsolid wood kullanan yokmu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fionte Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
  Alıntı fionte Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Mart.2009 Saat 00:05
sayyn admin linkler ölü.wood çaly?malary döküman yatersizliginden askyya alynmy?ty ?u an ?irket topsolid wood satyn aldy artyk tamgaz wood devam.elinizdeki dökümanlary payla?yrsanyz sevinirim...
Yukarı Dön
MURAT KADYR Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 18
  Alıntı MURAT KADYR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Ağustos.2009 Saat 16:43
[/URL][/IMG]

Arkada?lar ben bir orman endüstri mühendisiyim ah?ap sektöründe modüler üretimde ve butik üretimde çaly?tym ve ofiste teknik resim çizimleri için ayry bir program optimizasyon için ayry bir program ve mü?teri sunumlary için ayry bir program kullanyyordum,birgün arkada? tavsiyesi ile tany?ty?ym 3bdizayn adly firmadan TopSOlid 2009 u satyn aldym ?imdi üretim ve tasarymlarda çok büyük rahatlyk ya?yyoruz...

[/URL][/IMG]
Dönücem Dediysem Dönerim
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı MURAT KADYR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Ağustos.2009 Saat 16:45
Bana verilen e?itim avilerini yakyn zamanda payla?aca?ym
Dönücem Dediysem Dönerim
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı MURAT KADYR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Ağustos.2009 Saat 17:03

[/IMG]

arkada?lar burada hem uygulamasyny ve hemde yapylan tasarymy koydum bir mühendislik azylymy için gayet iyi bir render özelli?i var ancak ben iyi render almayy bilmiyorum gerekli avilere ula?mak isterim...
Dönücem Dediysem Dönerim
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı MURAT KADYR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Ağustos.2009 Saat 17:11
[/URL][/IMG]
   Arkada?alr çizmi? oldu?um bu çizimde çekmeceleri çaly?tyrdym ve kullanaca?ym raya göre ölçülendirmesini yaptym ve istenildi?i takdirde burada marka ve modeline göre çe?itli raylar kütüphanede hazyr bulunmakta(hafele,bloom,hettich,tandem box,samet vs)
Dönücem Dediysem Dönerim
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı MURAT KADYR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Ağustos.2009 Saat 23:47
http://img190.imageshack.us/i/forumiin.mp4/

arkada?lar bu linkten bir ürünün kinemati?inin nasyl yapyldy?yny rahatlykla izleyebilirsiniz

Düzenleyen MURAT KADYR - 13.Ağustos.2009 Saat 23:49
Dönücem Dediysem Dönerim
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı MURAT KADYR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Ağustos.2009 Saat 11:23
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]

Arkada?lar bu programda Çizemiyorum diye bir ?ey yok yeterki bir?eyi çizmek isteyin,bunu ba?aracaksynyz
    Bu tasarymymyz fonksiyonel bir mobilya, hem ?ifonyer hemde makyaj aynasy ?eklinde kullanabiliyor. Eklentisini çift açylym teleskopik ray ile çok rahat bir ?ekilde açabilirsiniz.Kinematik videosunu koydu?umda oradan ürünün çaly?ma ?eklini rahatlykla görebileceksiniz
Dönücem Dediysem Dönerim
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı MURAT KADYR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Ağustos.2009 Saat 13:20
ARKADA?LAR TopSolidWood Yle aklynyza gelen hertürlü modüler ve soft mobilya tasarymy yapabilir ve bunlary mü?teri sunumundan üretime kadar kullanabilirsiniz.Hep beraber görelim yapabilirliklerinin sadece çok küçük bir kysmy...

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]
[/IMG]
Dönücem Dediysem Dönerim
Yukarı Dön
fatihh Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 157
  Alıntı fatihh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Ağustos.2009 Saat 11:22
murat ustam ikinci mesajyndaki render mükemmel olmu? eline saglyk :)

render hakkynda bildiklerinide yazarsan sevinirim...
illede görmek içinmi beklenir güzel günler, beklemekte güzel...
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı MURAT KADYR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Ağustos.2009 Saat 09:57
Arkada?lar Masif mobilyanyn (%100 a?aç) önemi panel ürünlerin çykmasyyla 2.plana dü?mü? gibi görünsede ah?ap hayatyn hernoktasynda kullanylmaktadyr.Ve günümüzde tekrar eski tip mobilyalaryn önemi artmaktadyr. Dolayysy ile artyk bu mobilyalaryn üzerindeki kordon açma i?lemleri,frezeleme i?lemleri de eski usul makinelerle de?il günümüzde kullanylan son teknoloji (xnc) makineleri ile yapylmaktadyr.TopSOlidWood burada mobilya üreticisine yardymcy oluyor ve xnc tezgahlarda i?lem yaptyrabilme seçene?ini sunuyor,Tasarla ve i?le yani hepsi bu...
[/IMG]
Dönücem Dediysem Dönerim
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.06
Copyright ©2001-2007 Web Wiz