3B Dizayn Forumlari Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

iso kodlarını çıkartmak

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kemal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 6
  Alıntı kemal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: iso kodlarını çıkartmak
    Gönderim Zamanı: 01.Aralık.2009 Saat 13:41
top solid 2007 kullanıyorum cam yaptıktan sonra iso kodlarını çıkartmak için yaptığım cam operasyonunu seçip sağ tıkladıktan sonra sınıf kaydedilmedi uyarısı alıyorum anlam veremedim yardımcı olursanız sevinirim
Yukarı Dön
kemal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kemal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Aralık.2009 Saat 17:18
programı kaldırıp tekrar kurunca düzeldi hiç kimse yardım etmediği için yinede teşekkür ederim canlı teknik desteğiniz gibi sanal olanıda işe yaramazmış
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 139
  Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Aralık.2009 Saat 12:41
Merhaba Kemal,

Müşterilerimize 3bdizayn@3bdizayn.com.tr adresimizden sıkıntısız ve eksiksiz hizmet vermekteyiz. Bize daha hızlı ulaşabilmek için lütfen bu email adresimizi tercih ediniz.

Bu forum bilgi paylaşım forumudur ve mümkün olduğunca çok kişiye ürünlerimiz hakkında bilgi vermeye çalışmaktayız ancak bahsettiğim gibi müşterilerimiz ile teknik desteğimizi verdiğim emailden sağlıyoruz.

Ayrıca TopSolid için oluşturduğumuz detaylı bir eğitim portalımız vardır ve bu portalda açılan yaklaşık 100gb dataya bu linkten ücretsiz ulaşabilirsiniz.

www.cadcamogreniyorum.com
www.topsolidogreniyorum.com

Her müşteri bizim için değerlidir.
Yukarı Dön
kemal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kemal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Aralık.2009 Saat 14:15
gecikmiş olsada bir cevap verdiğiniz için tekrar teşekkür ederim yukarıda bahsi geçen sorun benim değil bir tanıdığımın sorunuydu (ikimizde bursa da lisaslı 2007 kullanıcısıyız) bursa daki firmadan sorununu halldemeyince benden yardım istedi; bende müdahale etmeden önce forumdan destek alayım demiştim
öğrendiğim kadarıyla kendiside 3b dizayn ile telefonla görüşmüş
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 139
  Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Aralık.2009 Saat 14:45
Bu bir bilgi paylaşım forumu olduğu için buradan anında sizi cevaplayamayabiliriz. Sizden ricam bu tür teknik destek hizmetlerimizden faydalanmak için direkt firma irtibat bilgilerimizden bize ulaşın. Daha hızlı ve güvenli olursunuz...

Görüşmek üzere. :)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.06
Copyright ©2001-2007 Web Wiz