3B Dizayn Forumlari Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

topslid mold kitabı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fatihh Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 157
  Alıntı fatihh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: topslid mold kitabı
    Gönderim Zamanı: 16.Eylül.2008 Saat 09:13
meraba ben topsolid programının mold ve design modüllerinin türkçe anlatımlı kitaplarını satın almak istiyorum 3b dizayn firmasının çıkarmıs oldugu kitaplar varmı yada bu kitapları İstanbul'da temin edebileceğim bildiginiz bir yer varmı????
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 139
  Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Eylül.2008 Saat 21:42
Merhaba,

MOLD modülünün Türkçe çevirisi henüz yok ancak istersen http://www.3bdizayn.com.tr/downloads.asp linkinden "TopSolid'MOLD uygulamalı eğitim notu" nu indirirsen uygulamalı olarak öğrenebilirsin. Bu linkte ayrıca kalıbı yapılan parçanın parasolid datasınıda bulabilirsin. TopSolid design modülünün Türkçe sini ise bizden temin edebilirsin. Bu konuda Göksel arkadaşımız sana yardımcı olabilir.
Yukarı Dön
fatihh Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 157
  Alıntı fatihh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Eylül.2008 Saat 08:57
teşekkür ederim:) de zaten o dökümanların hepsi elimde var :) ileri düzeykaynak arıyorum onun için sordum ama yinede arastırıcam kitap satılan yerlerde
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.06
Copyright ©2001-2007 Web Wiz