Kurumsal

Hakkımızda

3B Dizayn Ltd. Şti., 22 yıllık bilgi birikiminin verdiği güven ile 2001 yılında sanayinin bir çok dalına CAD/CAM/CAE, endüstriyel ürün tasarımı ve mekanik modelleme konularında hizmet vermek için kuruldu.

Ürünlerimiz ile; endüstriyel ürün tasarımı, otomotiv, sac-metal kalıpçılığı, plastik ve metal enjeksiyon kalıpçılığı, makine imalatı, mobilya sektörü, talaşlı ve talaşsız imalat, kuyumculuk, düğme ve aksesuar, reklam sektörlerine profesyonel ve kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Bünyemize kattığımız ürünlerimiz, konusunda uzman kadromuz ve kapsamı gittikçe genişleyen hizmet alanları ile firmamız, sunduğu ürünler ve verdiği kaliteli hizmeti ile kısa sürede sektörde güçlü bir yer edindi.

Yıllardır "müşteri odaklı" hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız, imalat alanındaki çalışmalarını daha da ileri götürerek, satış öncesi ve sonrası hizmet geleneğini de geliştirerek sürdürüyor.

Teknolojik altyapı gelişmelerine önem vererek bunu tüm hizmetlerine yansıtmayı amaçlamayan 3B Dizayn, Milli Eğitim Bakanlığının açmış olduğu yazılım ihalesini de kazanararak, eğitime bu alanda büyük hizmet vermiştir. MEB; Türkiye çapındaki meslek liseleri için, yaklaşık 1.000 adet TOPSOLID lisansı satın alarak, bir sonraki eğitim ve öğretim yılında öğretilmek üzere müfredata koymuştur. Böylece okuldan mezun olan öğrenciler çalışma hayatına atıldıklarında kollarına bir altın bilezik daha takmış olarak mezun olmuş olacaklardır.

Firmamız, hem öğretim alanında hem de sanayide insanlara daha faydalı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.